Фотограф на весілля

. Опубликовано в Статьи партнеров

Фотограф на весілля

Весілля, поряд з народженням дитини, - найважливіша подія в житті кожної жінки. Звичайно, цей день ви будете пам'ятати все життя, але погодьтеся, що іноді так хочеться побачити ці щасливі хвилини на власні очі. Ось тут і прийдуть на допомогу фотографії.

Весільний фотограф – це, напевно, найважливіша людина на вашому торжестві.

На сьогоднішній день весільна фотографія – дуже популярний і динамічно розвивається самостійний жанр. Основним стилем є класична весільна фотографія. Він передбачає позування перед фотоапаратом, весільний фотограф повинен вміти домогтися від молодят необхідних емоцій і поз, а також мати навички портретної зйомки.

Крім класичного стилю, фотограф використовує і репортажну зйомку, помічаючи найцікавіші моменти весільного дня.

Молодята повинні бути готові до того, що їх постійно будуть відволікати, кудись відводити від гостей, намагатися поставити в якісь пози і фотографувати. А ще-вмовляти гостей, щоб вони також брали активну участь у цьому захоплюючому процесі.

Щоб фотографії вас не розчарували, потрібно відповідально підійти до вибору фотографа. Дізнайтеся у своїх знайомих, чиїми послугами вони користувалися, порівняйте портфоліо декількох фотографів, особисто поспілкуйтеся з ними і тільки після цього робіть свій вибір.

Зазвичай весільна фотозйомка починається в будинку нареченого, де фотограф знімає основні етапи його підготовки. Далі події переносяться в будинок нареченої. Дуже велику увагу фотограф приділяє весільним атрибутам, адже весільна сукня, фата, рукавички-основа образу нареченої.

Фотограф знімає збори нареченої: макіяж, зачіска, та як вона одягає весільну сукню і туфлі. Потім викуп і сама церемонія одруження.

Найкрасивіші і цікаві кадри виходять під час весільної прогулянки: природне хвилювання молодят вже пройшло, вони розслабилися і готові до експериментів.

Є кілька універсальних рекомендацій молодятам, щоб свято не було затьмарене невдалими фотографіями:

  1. Частіше посміхайтеся, адже вас можуть зняти в будь-який момент, навіть коли ви цього не бачите. Якщо ви перебуваєте в Палаці одружень, то дивіться вперед, а не під ноги і по сторонах.
  2. Не дивіться на зацікавив Вас предмет скоса-косий погляд на фото вас не порадує.
  3. Намагайтеся робити все дуже повільно: обмін кільцями, розпис в документі, ковток шампанського, уклін батькам, перший поцілунок і танець – дайте можливість фотографу сфотографувати ці важливі моменти.