Весільна сукня від wedboom.ua: модно, красиво і оригінально

. Опубликовано в Статьи партнеров

Весільна сукня від wedboom.ua: модно, красиво і оригінально

День весілля для жінки завжди найважливіший день у її житті, тому вибір весільного вбрання є дуже важливим завданням. Наречена просто не має права погано виглядати в цей день. Весільна сукня – це справжня віха в житті дівчини! Воно є символом переходу в зовсім інший стан: від легковажної і безтурботної дівчинки до повної обов'язків і відповідальності життя дорослої жінки. Це своєрідний символ нового життя.

Але весільна мода дуже консервативна: фасони і моделі не змінюються десятиліттями. Традиційний колір весільного вбрання – білий. Наречені, які вибирають інший за формою або кольором наряд, вважаються великими орігіналкамі. Зараз вже ніхто не пам'ятає, але звичай одягати наречену саме в сукні білого кольору виник не так вже давно-всього двісті років тому. До цього часу протягом століть колір сукні нареченої був, яким завгодно, але тільки не білим. А в пуританських країнах дівчина виходила заміж в строгій чорній сукні.

В дизайні весільного одягу для жінок існують два основних напрямки: класичне і романтичне. Останнє відрізняється великою кількістю рюшів, оборок і воланів. Весільна сукня в романтичному стилі може бути прикрашена декоративними квітами і розшита стразами. Класичний стиль, навпаки, відрізняється строгістю силуету і відсутністю будь-яких доповнень.

По крою жіночі весільні наряди можуть поділятися на такі типи:

1. Стандартний силует з довгою спідницею, яка може бути як пишною (у вигляді дзвону), так і самої звичайної.

2. Моделі з корсетом.

3. Облягаюче плаття з довгою, широкою спідницею.

4. Таке ж по фасону плаття, але з прямою, вузькою спідницею.

Іноді можна почути такі назви як «Русалка», «Куля» або «Ампір», але така термінологія вживається тільки в середовищі продають весільні сукні, і не є офіційною класифікацією.

Весільні тренди останнього сезону вітають оригінальність, але радять застосовувати її не в сукні, а в аксесуарах – прикрасах, взутті та зачісках. У каталозі нашої колекції майбутні наречені знайдуть всі основні моделі і фасони, а також оригінальні весільні сукні. Вся представлена одяг створений з високоякісних матеріалів з дотриманням найвищих стандартів пошиття. Ціна багатьох моделей нашої колекції приємно порадує будь-яку наречену. А вимогливі покупниці теж зможуть знайти таку весільну сукню, яка повністю задовольнить їхні побажання.

З каталогом весільних суконь можна ознайомитись на сайті wedboom.ua.