Курорт Моршин

. Опубликовано в Статьи партнеров

Курорт Моршин

Курорт Моршин був заснований в 1878 році. Він розташований в передгір'ї Карпат. Це унікальний бальнеологічний питний український курорт. Основний напрямок Моршин - це лікування захворювань кишечника, печінки, шлунка.

Моршин розташувався в прекрасній долині, він з усіх боків оточений листяними і сосновими лісами. Дістатися до нього можна купивши квитки на поїзд Львів, а потім зі Львова автобусом. Курорт на дві частини ділить річка Березниця, одна частина курорту гірська, вкрита густим лісом, а друга - лісопаркова. Більшість санаторіїв розташовані в лісопарковій зоні. Є можливість відвідати безліч кафе, ресторанів.

Клімат в Моршині помірно-континентальний, влітку температура повітря в середньому +20 градусів, а взимку - 4 градуси. Повна відсутність радіації і високоіонізоване киснем повітря робить курорт дуже популярним, перебування тут зробить ваш відпочинок приємним і корисним. Така атмосфера сприятливо діє на серцево-судинну, нервову і легеневу систему.

Головними лікувальними особливостями курорту Моршин є неповторні мінеральні джерела, в яких вода містить дивовижні і лікувальні властивості, а за своїм хімічним складом не поступається водам кращих європейських курортів. Також чимало важливі фактори для лікування торф'яна грязь і озокерит (гірський віск).

Центральна частина курорту виділяється своєрідною архітектурою. Тут розташований символ міста Моршина - знаменитий бювет мінеральних вод. Така унікальна і сучасна споруда може розмістити в себе шість тисяч чоловік. Тут прямо з рук русалки можна попити маломінералізовану воду з джерела №4 «Матка Боска».