Як заощадити на авіаперельоті

. Опубликовано в Статьи партнеров

Як заощадити на авіаперельоті

За статистикою, квиток на літак забирає левову частку від відпускного бюджету. Якщо ви хочете витрачати більше грошей саме на комфортний відпочинок і розваги, радимо купувати дешеві авіаквитки. Україна, як і багато інших країн, надає десятки можливостей істотно заощадити кошти за рахунок недорогих квитків. Якщо ви подорожуєте всією сім'єю, то різниця буде настільки відчутною, що на неї ви зможете підвищити клас готелю або взяти в прокат на цілий тиждень автомобіль.

Що потрібно знати, щоб економити?

Авіа проїзд плануйте заздалегідь. Регулярний перегляд сайтів дилерів авіаквитків допоможе підібрати і забронювати «козирний» варіант. Причому, не варто боятися втратити гроші. Більшість авіакомпаній не повертає повну вартість тільки в разі відмови менш ніж за 5-7 днів до вильоту.

  • Купуйте квитки відразу в обидві сторони. Перевізник напевно оцінить вашу вірність, і вартість буде значно знижена.
  • Вибирайте дні посередині тижня. У п'ятницю та у вихідні літаки перевантажені, а отже, квитки коштують дорого.
  • Якщо ви не є надто вибагливими, користуйтеся послугами лоукостерів. Вони настільки ж безпечні, що і регулярні авіакомпанії. Здешевлення квитків відбувається за рахунок незначного зниження рівня комфорту в салоні, наприклад, зменшення відстані між кріслами.
  • Якщо ви летите на невелику відстань, можна взяти квиток, що не включає в себе харчування. Це знизить його вартість приблизно на чверть.
  • Нічні рейси - це теж непоганий варіант для здорових і витривалих! Саме тому, що багато неохоче ними користуються, квитки купити легше, і вартість буде нижче.
  • Проведіть в країні призначення більше трьох днів. Зворотний квиток буде коштувати вже на 30% менше, так як цей термін перевищує середньостатистичний період ділової поїздки.

При дотриманні всіх перерахованих вище варіантів ви зумієте дуже непогано заощадити!