Банні традиції народів світу

. Опубликовано в Статьи партнеров

Банні традиції народів світу

Науковцями давно доведено, що через потові залози людини виділяється набагато більше токсинів, ніж через всю систему виділення. Не знаючи про це, люди з давніх-давен створювали умови для підвищеного потовиділення. Так вигадали прототипи сучасних лазень. Але, звичайно, кожен народ має свої особливості і традиції банних ритуалів. І потрапивши до тієї чи іншої країни, нам необхідно їх дотримуватися. А може, ви хочете облаштувати власну лазню в дусі певного народу? Все для сауни: від деревени до димаря або мастер-флеша можна придбати на сайті.

Індія

Перед відвідуванням лазні необхідно намазати на тіло пасту, що містить олії, а вже потім йти в лазню.

Парилка - звідана є вертикальною або горизонтальною дерев'яною конструкцією з отвором для голови. У нижній частині знаходиться гарячий трав'яний настій, який випаровуючись, прогріває тіло та насичує його силою цілющих трав. Такий пристрій не дозволяє голові нагріватись.

Після 20-хвилинного сеансу слідує масаж у 4 руки та трав'яний чай.

Японія

У Японії немає традиційних парилок. Лазня називається фурако. Людина занурюється у дерев'яну ванну великого діаметру на кілька людей, наповнену водою чи трав'яним відваром. Всередині неї розташовані сидіння таким чином, щоб шия та плечі були над водою. Під ванною є піч, що підтримує температуру води близько 45℃.

Перед зануренням необхідно ретельно вимитися з милом. Для цього відведено спеціальну зону. Жінки та чоловіки миються окремо. Купальники не вітаються, а волосся треба сховати. У громадські лазні не впускають людей із татуюваннями.

Фінляндія

Для фінів сауна є національною гордістю і є практично в кожному будинку. Прийнято відвідувати лазню всією сім'єю. У лазні не можна багато голосно розмовляти. Вважається, що цим можна образити ельфа-будинкового.

Єгипет

Єгипетські кам'яні лазні називаються расул і є попередником грецьких та римських терм. Суспільні лазні відкриті всім, т.к. у єгиптян культ чистоти.

Ланчі облаштовуються в 2 яруси. На першому нагрівається вода і пара надходить через отвори другого поверху, де облаштовані кам'яні лежаки. Температура у лазні підвищується поступово.

Перед відвідуванням парилки тіло намазується глиною. Через півгодини глину можна змити.

Німеччина

У Німеччині облаштовуються лазневі комплекси. У них є сауни та басейни, водні розваги та соляні печери.

Знаходитись у парилці потрібно без купального костюма. При цьому поділ на чоловічу та жіночу зону відсутня.

Яку б лазню ви не вибрали, потрібно шанобливо ставитися до традицій різних народів і пам'ятати, що у лазні всі рівні!