Догляд за шкірою обличчя залежно від її типу

. Опубликовано в Статьи партнеров

Догляд за шкірою обличчя залежно від її типу

Догляд за шкірою обличчя та тіла необхідний не тільки при появі певних проблем з нею, але й з метою профілактики щодня, тому що ця частина тіла потребує особливого догляду.

Саме на обличчі позначаються вікові ознаки, а саме – вугри у підлітків, зморшки – у людей у віці. Тому, як вважає жіночий онлайн-журнал https://bhub.com.ua/uk/, важливо, щоб у будь-який період життя шкіра виглядала здоровою.

Отже, чотири основні правила догляду:

  • Очищення;
  • Тонізування;
  • Зволоження;
  • Живлення.

Але важливо звернути увагу, що шкіра кожної людини потребує індивідуального догляду, оскільки вона у всіх людей різна. Ці типи шкіри можна визначити за зовнішніми ознаками - жирності та вологості: нормальна, суха, жирна та комбінована.

І визначивши свій тип, можна знати на якому правилі догляду робити акцент.

Нормальний тип шкіри

Відсутність істотних проблем, сильно помітного відлущування, вугрів та почервоніння – все це характеристика зовнішнього вигляду нормальної шкіри. Такий тип легко підтримується в хорошій формі, але важливо пам'ятати, що після молодості та еластичності, з роками завжди приходить старіння, і нормальна шкіра поступово стає сухою.

Жирна шкіра

Особливими факторами цього типу шкіри є жирні виділення на шкірі в області підборіддя, носа та чола, завдяки чому пори обличчя відриваються, і стають скупченням чорних крапок. На цьому позначається неправильне харчування, зайва вага, потовиділення і проблеми з порушенням балансу і роботою залоз в організмі.

Варто не забувати що щоденний догляд за такою шкірою просто необхідний, інакше проблем з нею буде ще більше, і це приноситиме дискомфорт.

Суха шкіра

Суха шкіра більш схильна до старіння. Через недостатню вологу в ній дуже швидко з'являються зморшки. Крім цього, вона може гостро реагувати на зовнішні фактори, а саме сонячні промені, задуха, сухість повітря або різкі перепади температури. Саме тому така шкіра вимагає постійного зволоження, яке надаватиме їй сил і підтримуватиметься в тонусі.

Комбінована шкіра

Такий тип шкіри вимагає до себе найуважнішого догляду, оскільки для різних частин обличчя та тіла необхідний різний догляд – для сухої шкіри та для жирної. Така реакція організму виникає внаслідок неправильного догляду за шкірою.

Як же доглядати своєю шкірою?

Для початку варто пам'ятати про щоденне вмивання. Далі – використовувати необхідні засоби. Пілінг необхідний для очищення та поновлення шкіри, коли непотрібні частинки її просто знімаються. Тонік допомагає прибрати залишки крему для пілінгу та глибше очищає пори. Для жирної шкіри його цілком достатньо для догляду, а ось для сухої – необхідно поєднувати з використанням зволожуючого крему.

Для живлення використовуються спеціальні креми. Такі креми є і денні та нічні, тому шкіра завжди може підживлюватися зволоженням. Головне правило – застосовувати його можна лише на чистій шкірі.

Всі засоби такого догляду та гігієни шкіри повинні підбиратися за рекомендаціями фахівців – косметологів, які допоможуть у вирішенні проблем із вашою шкірою та допоможуть підтримувати її здоров'я. Такі засоби догляду важливі не тільки для шкіри обличчя, але й для шкіри всього тіла. Деякі частини мають жирніший склад, деякі - сухість, а тому потрібно враховувати всі індивідуальності вашого організму і правильно доглядати за ним.