Продаж арештованого майна від УУБ

. Опубликовано в Статьи партнеров

Продаж арештованого майна від УУБ

Ситуація в умовах бізнесу є достатньою, коли можна все втратити або ще більше примножити. Через різні фінансові та інші обставини можуть виникнути ситуації, які неможливо вирішити вже й зараз. Відбувається арешт майна різними банками та державними організаціями. Надалі це майно продається через спеціалізовані майданчики та одним із них є Українська Універсальна Біржа (УУБ).

Де знайти заарештоване майно?

Є електронні аукціони від Прозоро. Продажі, але участь у них можна взяти тільки після реєстрації на сайті УУБ. Докладніше про це можна прочитати тут https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-v-ukraini-kupyty-na-majdanchyku-prozorroprodazhi/, де є детальна інформація про алгоритми співпраці та реєстрації. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до служби підтримки.

Тривалий час механізми продажу арештованого майна застосовувалися лише банками, що створювало єдиної бази для комфортних торгів. З появою всеукраїнського майданчика Прозоро сформовано єдину базу, де кожен заарештований об'єкт виставляється на продаж для компенсації витрат.

Переваги системи торгів

Досконалість цієї процедури полягає в наступних перевагах:

  • розмежування функцій кожного учасника;
  • зручне адміністрування об'єктів;
  • спрощення отримання гарантійних внесків;
  • врегулювання порядків та наслідків.

Приблизна оцінка ринку заарештованого майна у 2020 році становить 3,2 млрд. гривень. За кілька років було проведено кілька тисяч успішних аукціонів, за допомогою яких задоволені покупці змогли реалізувати свої плани, а продавці погасити заборгованість.

Українська Універсальна Біржа – це великий досвід організації всіх процесів торгів. Фахівці детально описують об'єкт та запрошують до участі всіх бажаючих. Нинішня економічна ситуація створює всі умови, щоби кожен учасник торгів залишився задоволений.

Що дозволяється до продажу?

Практично все майно, що має цінність:

  • автомобілі;
  • житлова нерухомість;
  • комерційна нерухомість;
  • об'єкти промисловості;
  • комп'ютерна та офісна техніка;
  • земельні ділянки.

Для зручності аналізу по кожному об'єкту є детальні характеристики, точне найменування, поточна вартість, мінімальна вартість кроку та багато іншого. За бажання потенційні учасники можуть ознайомитися з конкретним лотом за вказаною адресою, що є актуальним в основному для автомобілів.

Напрямків аукціонів кілька. Є продаж активів банків, майна тих, хто потрапив під банкрутство, мала приватизація, оренда вагонів, державного чи комунального майна, продаж металобрухту та багато іншого.

Професійна допомога від УББ

Потенційні інвестори отримують комплексний супровід угод. З боку співробітників біржі гарантується якісна технічна підтримка, швидкий пошук необхідних об'єктів, телефонні консультації, підтримка від персонального менеджера та детальні покрокові інструкції щодо участі в електронних торгах. Підсумковий результат – можлива перемога та оформлення майна на себе.