Бігова доріжка для дому

. Опубликовано в Здоровье

Бігова доріжка для дому

Напевно, всі чули про користь спортивних вправ, зокрема, біга. Багато лікарів стверджують, що кардіологічні навантаження запобігають ризик виникнення інсульту та інфаркту. Крім того, біг позитивно впливає на нервову систему людини, а також на дихальну систему.

Хоча ранковий біг в парку або на відкритій місцевості більш сприятливо діє на організм людини, однак заняття вдома на біговій доріжці теж не менш корисні для людини. До всього іншого, як стверджує Сподін Ігор Юрійович, до переваг бігу можна віднести і такі чинники, як зміцнення імунної системи, поліпшення кровообігу і відмінна фізична форма.

Отже, якщо ви зібралися вести активний спосіб життя і займатися спортом, то вам для початку потрібно буде придбати бігову доріжку для дому. В даний час в магазинах спорттоварів представлений величезний вибір спортивних тренажерів. Але у кожного з них є свої позитивні і негативні якості. Тому, для тривалої та якісної експлуатації до вибору бігової доріжки краще підійти відповідально.

Як правило, виділяють два різновиди бігових доріжок - механічні та електричні. У першому випадку щоб привести в дію тренажер, необхідно докласти до цього певних зусиль. З одного боку - це плюс, спостерігається активне фізичне навантаження. Але з іншого боку - така доріжка буде корисна тим, хто прагне накачати м'язи гомілок. Варто відзначити також, що біг на механічній доріжці є те саме, що і біг по пересіченій місцевості. Тут ви самі визначаєте швидкість рухів і навантаження на організм.

Що ж стосується електричних бігових доріжок, то в даному випадку механізм приводиться в дію за допомогою двигуна. Гідність такого тренажера полягає в тому, що займатися на ньому набагато комфортніше, ніж на механічному виробі. За допомогою програми ви також самі встановлюєте потрібний швидкісний режим бігових занять.